15 Mart 2010 Pazartesi

Kurt | Wolf | 1994 | BRRip

Kurt | Wolf | 1994 | BRRip
Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Wolf birçok açıdan farklı bir kurtadam filmi. Her şeyden önce yıldızlarla dolu bir kadrosu var: Bir kurt tarafından ısırıldıktan sonra ürkütücü bir değişim geçiren kitap editörü rolünde Hollywood'un son kırk yıldaki en büyük yıldızlarından Jack Nicholson'ı izliyoruz. Randall'ın işine son veren patronunu tecrübeli aktör Christopher Plummer oynuyor; patronun başta babasına inat Randall'a ilgi gösteren, sonra da giderek ona âşık olan kızında ise Michelle Pfeiffer var. Kadrodaki bir başka ünlü aktörse, 80'lerden bu yana bazen “sinir bozucu kötü adam”, bazense “pasif kahraman” rollerinde karşımıza çıkan James Spader - kendisi Wolf’ta çaktırmadan Randall'ın kuyusunu kazan hain iş arkadaşını oynuyor.
Jim Harrison ile Wesley Stick'in senaryosu, “kurtlaşma” sürecine sadece fiziksel değil, zihinsel bir değişim olarak da bakıyor: Jack Nicholson'ın başlarda fazlasıyla pasif Will Randall'ı ısırıldıktan sonra geçirdiği değişimlerle daha girişken, saldırgan, çıkarlarını koruyan biri hâline geliyor. Senaristler ve yönetmen işyerini bir tür “vahşi mücadele alanı” gibi ele alan bu yaklaşımdan hem korku, hem şirket gerilimi, hem de mizah çıkarıyor.

____________________________

Orjinal Adı: Wolf
Yıl: 1994
Tür: Drama, Fantasy, Horror, Romance, Thriller
Yönetmen: Mike Nichols
Senaryo: Jim Harrison, Wesley Strick
Stüdyo: Columbia Pictures Corporation
Ülke: USA
Aktörler: Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, James Spader, Kate Nelligan, Richard Jenkins, Christopher Plummer, Eileen Atkins, David Hyde Pierce, Om Puri, Ron Rifkin, Prunella Scales, Brian Markinson, Peter Gerety, Bradford English, Stewart J. Zully

IMDB:http://www.imdb.com/title/tt0111742/
Derece:6.0/10 18,172 votes divxmdivxm
____________________________

Dosya Boyutu: 1465 MB
Süre: 2:05:20
Çözünürlük: 832x448
Video Codec: MPEG-4 Visual (XviD), 1500 Kbps, 19,181 fps
Audio Codec: MPEG Layer 3 (MP3),128 Kbps (CBR), 48.0 KHz, 2 Ch, 1 St.Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.DOWNLOAD:Download Rapidshare KURT / WOLF Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Hiç yorum yok: