1 Eylül 2009 Salı

Electronic Arts Oyunlarından oluşan TOP 3

Electronic Arts Oyunlarından oluşan TOP 3

Bu oyunlar bir başka....

Bu TOP 3'ü daha çıkmamış,ama sabırsızlıkla beklenen oyunlardan hazırladım.EA'nin daha bir sürü oyunu olsa da,bu oyunların yeri gerçekten başka.

İşte TOP 3
1.Battlefield Bad Company 2 :

Bir savaş oluyor ve kendinizi o savaşın tam ortasında buluyorsunuz.Sizin gibi 3 asker daha yanınızda var(Belki de seçilmiş kişilersinizdir :D ).Dünyanın en tehlikleli sularında yüzseniz ne yapardınız ? Tabii ki de kurtulmanın yolunu arardınız.Bu oyunda da tek yapmanız gereken şey savaşmak.21. yüzyılın tüm silah ve teknolojisi de sizin elinizde.E size de sadece savaşmak kalıyor zaten :D Battlefield Bad Company 2,5 Mart 2010'da aramızda olacak.

2.Crysis Nanosuite 2 :

Crysis artık son aşamaya gelmeyi başardı.Oyun Next Gen teknolojisiyle üstün bir çabayla hazırlandı.Grafik detayları aşırı derecede gerçekçi olmuş.EA Sports istese de böyle bir oyunu bir daha çıkaramaz.Burada CRYTEK'i unutmamak lazım.Umarım yine Türkçe destekli olur.

3.NBA Live 2010 :

EA Sports yine fazlasıyla marka lisansıyla karşımıza çıkıyor.En ünlü ayakkabı markalarından tutun da en ünlü basket topu markaları gibi tüm lisanslar bulunuyor.Bunların yanında,söylentilere göre oyun kontrolü tamamen değişmiş.Yani kolay paslaşma,potayı deliksiz bulan basketler tamamen değişmiş,zor ve daha gerçekçi oynanışlı bir oyun ortaya çıkmış.Tabii ki de bu duyduklarım sağdan soldan değil,EA Sports'un kendi ağzından çıkanlar.Ayrıca her NBA Live'daki gibi oyuncuların maça çıkarken yaptıkları şovlar unutulmamış.Grafik bakımından çok iyi bir oyun.Umarım oynanış bakımından NBA 2K10'dan daha iyidir.

NOT :Aslında sitemde videolarıyla hazırladım bu TOP 3'ü.Videolarıyla birlikte görmek için tıklayın.

Hiç yorum yok: