16 Ağustos 2009 Pazar

Video Görüntü Netleştirme Filtresi VirtualDub MSU Denoising Filter

Video Görüntü Netleştirme Filtresi VirtualDub MSU Denoising Filter


Programın adı : VirtualDub MSU Denoising Filter (Noise Removal)
Program Sürümü : v1.6.2
Program Boyutu : 78 Kb.
Platform : Windows 9x/ME/NT/2K/XP/2K3
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz
Download Linki : Burayı Tıklayınız.Program Tanıtımı :

Merhabalar... Eğer, video düzenleme işleri ile uğraşıyorsanız ve bu konulara merakınız varsa sizlere bazı önemli filtreler de gerekiyor demektir. Hele bu tür işlerinizi VirtualDub programı ile yapıyorsanız, aşağıdaki filtre mutlaka çok işinize yarayacaktır.

Paylaşmış olduğum VirtualDub MSU Denoising Filter eklentisi de bu yardımcı filtrelerden biridir. Söz konusu bu filtre eklentisini indirdikten sonra VirtualDub programının olduğu dizin içerisindeki plugins klasörüne atmanız yeterlidir.

Daha sonra VirtualDub programı ile video işlemlerinizi yaparken filtrenizi çalıştırabilmek için aşağıdaki resimlerde olduğu gibi programın video menüsünden Filter -> Add -> MSU Denoiser filtresini seçmeniz kafidir. Artık bu filtre marifetiyle videolarınızdaki görüntü kirliligini ortadan kaldırabilir ve görüntülerinizi netleştirebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

NOT : Video düzenleme işlerinizde sizlere her zaman gerekli olan daha fazla filtre'ye ulaşmak ve onları indirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki tıklayarak video filtre sayfasına ulaşabilirsiniz.

Filtre'ler sayfasına gitmek için tıkla
Görüldüğü gibi filtre'miz programa eklenmiştir.

Hiç yorum yok: