11 Temmuz 2009 Cumartesi

Yalanlar Üstüne | Body of Lies | DVDRip XviD | Türkçe Dublaj | 2oo8Yalanlar Üstüne | Body of LiesSenaryo:William Monahan , David Ignatius (Kitap)
Yapımcı :Ridley Scott, Donald De Line
Yönetmen:Ridley Scott
Görüntü Yönetmeni : Alexander Witt
Film Müzikleri :Marc Streitenfeld
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç
Süre: 2 saat, 08 dk.
Dil: Türkçe Dublaj
Yapım : 2008, ABD / Ingiltere
Gösterim Tarihi : 19 Aralık 2008
O
rijinal Adı: Body of Lies
Oyuncular:
LeonardoDiCaprio (Roger Ferris) , Russell Crowe (Ed Hoffman) , Mark Strong(Hani) , Carice van Houten (Gretchen Ferris) , Oscar Isaac (Bassam) ,Vince Colosimo (Skip) , Michael Gaston (Holiday)
Filmin Konusu :

O, ABD istihbaratının yeryüzündeki en iyi adamı, yakınındaki kimsenin hayatta kalamadığı, tehlikeli bölgelerde görev yapan bir ajandır. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) son gizli görevinde ifşa olan sahte kimliğinden başka kimliği olmayan, hayatını güvenli telefon hattının diğer ucundaki duygudan yoksun sese emanet etmiş biridir.

CIA’in kıdemli elemanı Ed Hoffman (Russell Crowe) lüks bir semtteki evinin oturma odasındaki dizüstü bilgisayarından, başının üzerinden geçen mermilerden korunmak için siper aldığı sırada dahi Ferris’in hareketlerini dikte ederek savaş yönetmektedir. Ortaya yeni çıkmış bir terörist lider, dünyanın en iyi istihbarat örgütlerini atlatarak dünya çapında bir bombalama kampanyası başlatmıştır. Onu kandırabilmek için, Ferris’in yeraltı finans örgütleri ve umutsuz şehitler arasına sızması, bunu yaparken de Ürdün Özel Operasyonlar Birliği’yle eğreti bir işbirliğine girmesi gerekecektir. Görevi onu Irak, Ürdün, Washington ve Dubai arasında getirip götürecektir. Ama Ferris, hedefine yaklaştıkça, kendini aynalarla dolu bir koridorda gibi hissedecektir çünkü müttefikler ancak son aldatmacalarında olduğu kadar iyidirler, ve güven, tüm taktiklerin en tehlikelisidir.

http://rapidshare.com/files/21991539...part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/21989895...part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/21988220...part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/21986218...part1.rar.html

Hiç yorum yok: