31 Temmuz 2009 Cuma

Sahtekarlar - Duplicity - DVDRip - 2009 - Casusluk - Gerilim - Türkçe Dublaj


Sahtekarlar - Duplicity - DVDRip - 2009 - Casusluk - Gerilim - Türkçe Dublaj
Tür : Gerilim / Casusluk
Gösterim Tarihi : 20 Mart 2009
Yönetmen : Tony Gilroy
Senaryo : Tony Gilroy
Görüntü Yönetmeni : Robert Elswit
Müzik : James Newton Howard
Yapım : 2009, ABD


Oyuncular

JuliaRoberts (Claire Stenwick) , Clive Owen (Ray Koval) , Billy Bob Thornton, Paul Giamatti (Dick Garsik) , Tom Wilkinson (Howard Tully)
CIAajanı Claire Stenwick (Julia Roberts) ile MI6 ajanı Ray Koval (CliveOwen), hükümete bağlı istihbarat dünyasından ayrılarak özel sektöregeçmişlerdir. Artık birbiriyle kıyasıya rekabet halindeki iki devşirkette çalışmaktadırlar.

Bu iki şirket arasında yüksek kazançelde etme amaçlı soğuk savaş hüküm sürmektedir. Peki, Claire ve Ray’ingörevleri nedir? Patentini ilk alan şirkete servet kazandıracak yenibir ürünün formülünü elde etmek için kıyasıya mücadele.

Claireile Ray’in patronları olan endüstri devi Howard Tully (Tom Wilkinson)ile CEO Dick Garsik’in (Paul Giamatti) her ikisi de sınır tanımayanişadamlarıdır.Claire ile Ray’in en büyük sorunu ise, birbirleriylenasıl oynamaları gerektiğini bilememektir.

Önlerine çıkanengelleri teker teker aşmaya çalışırken hazırladıkları büyük soygunplanını tehlikeye atacak tek şeyin bir türlü uzak duramadıkları aşkolduğunu keşfedeceklerdir.download

http://rapidshare.com/files/26075206...DRip.part4.rar
http://rapidshare.com/files/26070129...DRip.part3.rar
http://rapidshare.com/files/26065285...DRip.part2.rar
http://rapidshare.com/files/26060998...DRip.part1.rar

Hiç yorum yok: