21 Mayıs 2009 Perşembe

MajorShare RapidShare Downloader v4.8


MajorShare RapidShare Downloader; RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir. RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz. Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, MajorShare - RapidShare Downloader indirsin.
PREMIUM hesabınızı kullanarak dosya indirebilme! Sorunsuz indirilmiş olan dosyaların listesini görebilme! RapidShare’den silinmiş ve indirilemeyen dosyaların listesini görebilme! Notlarım bölümü ile indirdiğiniz şifreli dosyaların şifrelerini, web sitelerini ve notlarınızı kayıt edebilme! Login bölümü ile tüm PREMIUM hesap bilgilerinizi görebilme! İndirme listesini .TXT olarak kayıt edebilme ve .TXT dosyasından bağlantıları alabilme! Windows başlangıcında RapidShare Downloader’i otomatik çalıştırma ayarı! Artık linkleri eklemek çok daha kolay!RapidShare linklerini programa iki fare hareketiyle ekleyebilirsiniz! Bunun için sadece eklemek istediğiniz linkleri seçin ve sağ tıklayıp “Kopyala” ya tıklamanız yeterli. Tüm seçili RapidShare linkleri indirme listenize otomatik olarak eklenecektir! İsterseniz bu özelliği “Ayarlar” bölümünden iptal edebilirsiniz.Not: Vista kullanıcılarının MSINET.OCX hatası ile karşılaşmaları durumunda;Masa üstünüzdeki "RapidShare Downloader" simgesine sağ tıklayın ve programı yönetici olarak çalıştırın. Desteklenen DillerTürkçe, English, Deutsch, French, Romanian, Portuguese, Swedish, Spanish
4.7 sürümüyle gelen yenilikler:Yeni sürüm indirilebilir durumda.* Bug düzeltmeleri yapildi.* RapidShare.com dosya arama bölümü eklendi.* Sürücü ve klasör seçimi en basit hale getirildi.* Indirme isleminin bitmesi için kalan süre özelligi eklendi.* Bilgi kutucugu eklendi.* Indirme listesi uzun baglantilar için düzenlendi.* Premium Login bölümü degistirildi.
İNDİR: color=#0000ffMajorShare.RapidShare.Downloader.v4.8.rar

Hiç yorum yok: