20 Eylül 2008 Cumartesi

<<< Orbit Downloader 2.7.5 >>>

TANITIM / INTRODUCTION
Türkçe

Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir. Bunlardan bazıları; youtube videolarını ve rapidshare dosyalarını indirebilme, siteler üzerindeki flashları yakalayabilme, metalink desteği olarak sıralanabilir. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir ve tamamen de ücretsizdir...

ÖZELLİKLERİ

Yüksek Hızda Dosya İndirme
Orbit Downloader yazılımı genel olarak dosya paylaşım teknolojisi(P2P) üzerine kurulmuştur. Dinamik ve yetenekli dosya kesimleme özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Gelişmiş, sağlam, çoklu işlemli dosya innDirme algoritması ile yüksek kaliteye ulaşmaktadır. Orbit Downloader muhteşem hızlandırma özellikleri ile %500 daha hızlı dosya innDirmenizi vaadetmektedir.

Youtube Videolarını ve Rapidshare Dosyalarını İndirme Desteği
Orbit Downloader ile Flash videoları innDirebilir; Youtube, Google, MySpace, MetaCafe, DailyMotion ve tüm bu tip siteleri kapsamaktadır. Üstelik RapidShare.com üzerinden daha hızlı, daha güvenli ve daha kararlı dosya innDirilebilir. Ek olarak, Orbit Downloader dosya paylaşımı yapılan sunucu sitelerini de destekler; megaupload, badongo, sendspace, sexuploader, yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha fazlasını kapsamaktadır.

Flash Yakalama ve Çevrimiçi Medya Oynatımı
Web sayfalarındaki videoları ya da flashları fare ile üzerine gelerek açabilir ve bilgisayarınıza innDirebilirsiniz. Yazılım bu iki türden dosyayı fare ile üzerine geldiğinizde zaten kendiliğinden tanımakta ve bu sırada ilgili alan üzerinde küçük bir buton oluşturmaktadır. Bu küçük butonun üzerine bir kez tıklamanız işlemin başlaması için yeterlidir.

IE, Firefox, Maxthon, Opera Desteği
Orbit Downloader yazılımı İnternet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera adlı internet tarayıcılarının tümünü desteklemektedir.

Metalink Yükleme Desteği
Yazılım Metalink innDirme desteğine sahiptir ve aşırı derecede hızlı dosya innDirme imkanı tanır.

HTTP, HTTPS, FTP, MMS ve RTSP Protokollerine Destek
Tarayıcınız üzerinden yukarıda sıralanan uzaktan sunucu protokollerinden herhangi birinden kolayca dosya innDirebilirsiniz.

Proxy Sunucu Yapılandırma Desteği
Orbit Downloader yazılımını vekil sunucular için kullanmak üzere ayarlayabilirsiniz. HTTP, HTTP ve SOCKS5 desteğine sahiptir.

Yüklemeyi Durdurma ve Yeniden Başlatma
Orbit Downloader kesilmiş yüklemelere yeniden başlayabilir. Bu yüzden siz tesadüfi kesintilerden sonra innDirmiş olduğunuz bölümü yeniden innDirme ihtiyacı duymazsınız. Yükleme işlemi bu sayede kaldığı yerden devam ettirilebilir.

Genel İndirme Yönetimi
Orbit Downloader kullanımı kolay yönetim özellikleri barındırır ve basit-güçlü yapılandırma seçeneklerine sahiptir. Aynı anda birden fazla yükleme yapabilir. Bugüne kadar dosya innDirme yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

English

Orbit Downloader is a great speed, super light,easy-to-use free download manager. It is based on p2p and multi-source downloading technology and supports HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP protocols. Using Orbit Downloader, you can almost download everything online with 500% faster speed, like youtube video, rapidshare files, flash and streaming media etc. Anyway, Orbit Downloader is an indispendsable tool for download acceleration and management.

Extreme download acceleration.
In general, Orbit Downloader is based on P2P techonology. It has a smart download logic accelerator that features intelligent dynamic file segmentation. And it has advanced robust multithread download algorithm implemented with high quality. Orbit Downloader can download up to 500% faster with great acceleration.

Support Youtube video, Rapidshare files download.
In general, Orbit Downloader is based on P2P techonology. It has a smart download logic accelerator that features intelligent dynamic file segmentation. And it has advanced robust multithread download algorithm implemented with high quality. Orbit Downloader can download up to 500% faster with great acceleration.

Catch Flash and Streaming media online.
When you hover your mouse on the flash or streaming media file in the webpage, Orbit Downloader can recognize the flash or streaming media automatically and display a small button on it. You can easily download the flash or streaming media file with one clicking on the small button.

Support IE, Firefox, Maxthon, Opera.
Orbit Downloader supports IE, FireFox, Maxthon and Opera.

Support Metalink download.
Orbit Downloader supports Metalink download and gives you extremely fast download speeds.

Support HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP protocols.
You can easily download files with a browser click from any remote server via HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS.

Support Proxy server configuration.
You can set Orbit Downloader to use a proxy server. Orbit Downloader can work well with HTTP,HTTP and SOCKS5 protocols.

Support download pasue and resume.
Orbit Downloader can resume broken downloads. So you needn't start the downloading process from the very beginning after casual interruption. You can resume unfinished download from the moment when it was interrupted.

General download management.
Orbit Downloader's easy-to-use management features and simple-yet-powerful configuration options can make both your downloading process and downloaded files management as easy as never before.

New Features:
* Support Social Music Download: Pandora, Yahoo, Myspace, IMEEM, Radioblogclub, Lala and more...
* Support Social Video Download: Youtube, Dailymotion, Myspace, Yahoo, Metacafe, Google and more...

Changes in Orbit Downloader 2.7.5 ( Sep 4,2008):
* Fix: a bug may cause 'retry limit' error
* Fix: a bug may cause wvx file download crash

Orbit Downloader 2.7.5 [Portable]NT /Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] 2000 /Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] XP /Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] 2003 /Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] Vista

Orbit Downloader 2.7.5 [Portable]Internet Explorer 5.0 and above,
Orbit Downloader 2.7.5 [Portable]firefox FireFox 1.5 and above [include Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] FireFox3(Gran Paradiso)],
Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] Opera,
Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] Maxthon
Orbit Downloader 2.7.5 [Portable] Netscape

Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size: 6.43 MB
Dosya Şifresi / File Pass: Yok/None
http://www.upshare.net/download.php?id=B7CAC9D511

Hiç yorum yok: